پایتخت قبلیه و جزئیات آپدیت کلش در بهار 2022

پایتخت قبلیه و جزئیات آپدیت کلش در بهار 2022

پایتخت قبلیه و جزئیات آپدیت کلش در بهار 2022

پایتخت قبلیه یا کلن کپیتال در کلش آف کلنز

کلن کاپیتال در بازی کلش آف کلنز مرکزی است که در آن کل کلن در ساخت و ارتقاء یک پایگاه عظیم کمک می کند. هر عضو یک قبیله می‌تواند در ساختن این منطقه جدید عالی برای تقویت دفاعی و ارتقای نیروهای خود مشارکت کند.

اما این همه چیز نیست! قبیله شما می‌تواند در طول یک حمله تلاش کند و سایر پایتخت‌های کلنز را شکست دهد. برای ارتقاء و بهبود سرمایه خود و همچنین مدال ها که می توانید از آنها برای خرید اقلام برای دهکده خود استفاده کنید، به عنوان یک قبیله برای سرمایه طلا بجنگید. شما حتی قادر خواهید بود بدون اینکه منتظر بمانید تا سایر هم قبیله های خود آنها را اهدا کنند، نیروهای تقویتی خریداری کنید! به ساخت و ارتقاء یک پایگاه عظیم کمک می کند. هر عضو یک قبیله می‌تواند در ساختن این منطقه جدید عالی برای تقویت دفاعی و ارتقای نیروهای خود مشارکت کند.

چگونه وارد قلعه پایتخت بشویم ؟

پایتخت قبیله برای قبیله هایی که سطح 2 یا بالاتر هستند قابل دسترسی خواهد بود. هنگامی که قبیله شما به این نیاز رسید، قبیله شما توانایی سفر به پایتخت را باز می کند. علاوه بر این، برای ورود به پایتخت، دهکده شما باید تاون هال سطح 6 یا بالاتر باشد.

فقط روی کشتی هوایی در کنار قایق بیلدر بیس کلیک کنید تا شما را در ابرها به سرزمینی دوردست جدید بفرستد تا قبیله شما به کاوش بپردازد!

منطقه های پایتخت قبیله

پایتخت قبیله به بخش‌های مختلف تقسیم می‌شود. با ارتقای لیست ارتقا قله پایتخت خود – بالاترین ناحیه در پایتخت قبیله – قفل هر ناحیه باز می‌شود. در مرکز قله پایتخت، تالار پایتخت قرار دارد. این به عنوان “تالار شهر” قله پایتخت عمل می‌کند. ارتقای تالار پایتخت، حداکثر سطح سایر مناطق و ساختمان‌های شما را افزایش می‌دهد. با این حال، تالار مرکزی کلن شما تنها پس از ارتقای تعداد کافی ناحیه برای برآورده کردن شرایط لازم برای سطح تالار مرکزی کلن بعدی، می‌تواند افزایش یابد.

در هسته هر منطقه یک سالن ناحیه قرار دارد. این معادل عملکردی یک تالار شهر در دهکده شما است. سالن‌های منطقه را می‌توان با استفاده از سرمایه طلا ارتقا داد و سطح ساختمان‌ها در یک منطقه با سطح تالار منطقه تعیین می‌شود. هرچه تالار ناحیه شما بالاتر باشد، بیشتر می توانید ساختمان های آن ناحیه را ارتقا دهید.

در این به‌روزرسانی، ما چند منبع جدید را معرفی می‌کنیم: طلای پایتخت و مدال ها. سرمایه طلا یک ارز کاملاً جدید است که برای بازسازی خرابه ها و ارتقاء ساختمان های سرمایه خود به آن نیاز دارید. وقتی قفل یک منطقه کاملاً جدید را باز می‌کنید، به جای خرید ساختمان‌ها، دیوارها، دفاع‌ها، تله‌ها و غیره، ناحیه‌ای که اخیراً قفل‌شده‌تان را باز کرده‌اید، در ویرانه‌های باستانی پوشیده شده است. خرج کردن سرمایه طلا در این خرابه ها به شما این امکان را می دهد که ساختمان های سرمایه و دفاع های خاصی بسازید. ارتقای سرمایه خود با طلای کلن آنی و بدون زمان ارتقا است!

نحوه به دست آوردن طلای پایتخت قبیله

  • کوره

کوره یک ساختمان کاملاً جدید است که قفل آن در تاون هال سطح 6 باز می شود و فورج را در کنار کشتی هوایی خواهید دید که شما را به پایتخت قبیله خود می برد. این ساختار به شما امکان می دهد هر روز مقادیر کمی از سرمایه طلا، منبع مورد نیاز برای ارتقاء ساختمان های سرمایه خود را تولید و جمع آوری کنید. علاوه بر این، بازیکنان سطح بالای تاون هال می‌توانند بیلدرها را به منظور مبادله منابع دهکده خانه و بیلدربیس با طلای پایتخت اختصاص دهند، به این معنی که برای تبدیل منابع به طلای سرمایه به یک سازنده رایگان نیاز دارید. علاوه بر این، Builder Boost از Gold Pass و همچنین Builder Potions سرعت و زمان مورد نیاز برای ساخت Capital Gold در Forge را کاهش می دهد. همچنین می توانید با استفاده از Gems، تبدیل طلای سرمایه در حال انجام را تکمیل کنید.

علاوه بر این، بیلدر بوست از گلد پس و همچنین معجون کارگر سرعت و زمان مورد نیاز برای ساخت طلای پایتخت در کوره را کاهش می‌دهد. همچنین می‌توانید با استفاده از جم، تبدیل طلای پایتخت در حال انجام را تکمیل کنید.

  • حمله های آخر هفته پایتخت ها

طلای پایتخت و مدال حمله 2 تا از جوایز ارزی جدید برای شرکت در حمله‌های قبیله پایتخت هستند.-

  • چالش های فصل و رویدادهای ویژه

با توجه به اینکه سرمایه طلا یک منبع کاملاً جدید است، مطمئن خواهیم شد که فرصت هایی برای کسب سرمایه طلا از طریق چالش های فصلی و رویدادهای دیگر وجود خواهد داشت.

ارتقای ساختمان های پایتخت

وقتی از پایتخت قبیله خود بازدید می کنید، فروشگاهی برای خرید ساختمان ها، دفاع ها، تله ها و غیره وجود ندارد. بیشتر ساختمان های قابل خرید و ارتقا به عنوان خرابه های پوشیده از خزه شروع می شوند. همه خرابه‌ها در هر ناحیه قابل مشاهده هستند و نشان می‌دهند که چه نوع ساختمانی در هنگام بازسازی خرابه‌ها باز می‌شود، چه نوع جدیدی از پادگان که قفل یک سرباز خاص را باز می‌کند یا یک دفاع پایتخت جدید که به محافظت از مناطق عظیم قبیله شما کمک می‌کند. برخی از خرابه ها حتی تزئینات متحرک را باز می کنند!

هرچه بیشتر به سرمایه قبیله خود کمک کنید، با یک سیستم جدید نوع XP به نام “محبوبیت” پاداش خواهید گرفت. این یک راه خوب برای پیگیری افرادی است که بیشترین کمک را به سرمایه قبیله شما داشته اند.

بازیکنان می توانند با هر مقدار سرمایه طلایی که دارند مشارکت کنند. وقتی به مقدار مورد نیاز رسید، کارگر بزرگ فوراً ساختمان را ارتقا می دهد

بااین حال، توجه داشته باشید که بیلدر بوستی که در گلد پس وجود دارد، قیمت طلای پایتخت را برای بازسازی خرابه‌ها و ارتقاء ساختمان‌ها در پایتخت قبیله کاهش نمی‌دهد.

مدال های حمله

این مدال ها دومین ارز جدیدی است که در آپدیت قبیله پایتخت معرفی شده است. شما می توانید این مدال ها را با شرکت در حمله های پایتخت بدست آورید. مدال‌های حمله در پایان یک حمله دریافت می‌شوند، و مقدار مدال‌هایی که دریافت می‌کنید به تعداد ناحیه‌ای که نابود شده‌اند و همچنین اینکه پایتخت شما چقدر توانسته در برابر حملات دشمن دفاع کند، بستگی دارد.

معامله گر

در به‌روزرسانی قبیله پایتخت ، ما معامله گر ها و کالاهایی را که برای فروش ارائه می‌کند، بهبود بخشیده‌ایم. همه بازیکنان یک قبیله، اقلام مشابهی را برای فروش در همان زمان مشاهده خواهند کرد و پیشنهادات هر سه‌شنبه تغییر می‌کنند. شما می‌توانید آیتم‌های بیشتری را با جم خریداری کنید یا می‌توانید مدال‌های ذخیره‌شده خود را برای مواردی که توسط معامله‌گر پیشنهاد می‌شوند خرج کنید، خواه منابع باشد یا آیتم‌های جادویی! خرید اقلام برای فروش با استفاده از مدال ها ، مقدار مدال های سرعت را از مجموعه شما کم می کند.

کمک های مالی قبیله قلعه و پر کردن رک های خودتان

خیلی اتفاق افتاده که شما درخواست نیرو کرده اید و کسی در کلن نبوده به شما نیرو بدهد. در این آپدیت شما میتوانید با استفاده از مدال نیروهای مختلف را به خودتان بدهید و در کلن کستل شما جای بگیرند. جالب است که شما همه نیروها ، طلسم ها و ماشین ها و سوپرنیروها را میتوانید به خودتان بدهید.

در این مرحله ممکن است تعجب کنید..

اگر بعد از انجام حمله اخراج شوم یا کلن را ترک کنم، برای جوایز من چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر قبل از پایان حمله آخر هفته قبیله را ترک کنید، همچنان سرمایه طلایی را که از حملات در طول حمله آخرهفته به دست آورده اید، دریافت می کنید. شما همچنین جوایزی را از قبیله قبلی خود دریافت خواهید کرد که به طور کامل منطقه ها یا کل پایتخت دشمن را نابود کرده است، حتی اگر زمانی که آنها به این هدف دست یافتند، آنجا نبودید.

پایتخت قبلیه و جزئیات آپدیت کلش در بهار 2022
پایتخت قبلیه و جزئیات آپدیت کلش در بهار 2022

اگر به پایتخت یک قبیله کمک کرده باشم اما بعد از آن کلن را ترک کنم، چه چیزی را از دست می دهم؟

منابعی که در پایتخت خرج کردید قابل پس گرفتن نیست. با این حال، شما می توانید آمار “مشارکت پایتخت ” و همچنین سطح شهرت خود را حفظ کنید. شما همچنین می توانید هر مدال طلای سرمایه و Raid را که به دست آورده اید نگه دارید.

کپیتال در آخر هفته رخ خواهد داد. آخر هر هفته انتظار می رود هر جمعه آغاز شود و دوشنبه بعد به پایان برسد. کلن شما که در مجموع «آخر هفته‌های حمله» نامیده می‌شود، در نبردهای حماسی برای فتح هر چه بیشتر ناحیه‌ها و پایتخت‌ها شرکت می‌کند و به عنوان پاداش مدال‌های کپیتال طلا و مدال‌های را دریافت می‌کند.

رهبران قبیله و قائم مقام ها می توانند قبیله شما را برای شرکت در حمله آخر هفته انتخاب کنند. اگر قبیله شما انتخاب شده باشد، زمانی که حمله آخر هفته شروع می‌شود، قبیله شما با پایتخت قبیله دیگری مطابقت داده می‌شود. با این حال، حملات آخر هفته به نبردهای رو در رو نیست که در آن قبیله مخالف شما به پایتخت شما حمله کند. بیشتر شبیه مسابقات چند نفره معمولی فکر کنید که در آن به پایگاه بازیکن دیگری حمله می کنید اما آنها به پایگاه شما حمله نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.