ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://novinclash.com.

قوانین نوین کلش

طبق آخرین بروز رسانی نوین کلش قوانین خریداران و فروشندگان را به محضر مشتریان عزیز میرسانیم.

قوانین فروشندگان :

 1. تمامی فعالیت های فروشندگان در سایت نوین کلش به منزله قبول کردن این قوانین است .
 2. تمام جابجایی ها و نقل و انتقالات توسط واسطه نوین کلش انجام میشود و در معاملاتی که قیمت بین 0 تا 199 هزار تومان است حق واسط 11.000 تومان از هرطرف و معاملاتی که مبلغ آن از 199 هزار تومان تا 499 هزار تومان حق واسط 30.000 تومان از هر طرف و معاملاتی که مبلغ آن از 499 هزار تومان تا 999.000 هزار تومان از هر طرف 40.000 تومان و مبلغ 1 میلیون تا 1.499 نفری 50.000 تومن و از 1.5 میلیون تا 2.499 هزار نفری 100 تومان از 2.5 میلیون تا 2.999 هزار نفری 200 هزار و از 3 میلیون و بالاتر نفری 300 هزار دریافت میشود .
 3. فروشندگانی که اکانت را تحویل دادند 1 روزبعد مبلغ آنها واریز میشود. واریزای مجموعه نوین کلش هر شب ساعت 11 تا 2 میباشد.
 4. بعد از به فروش رسیدن اکانت ، فروشنده باید در دسترس باشد و تا 6 ساعت وقت دارد که اکانت را تحویل دهد. در صورتی که تا 6 ساعت تحویل نداد معامله کنسل میشود و فروشنده مورد نظر حق آگهی در سایت را ندارد.
 5. فروشندگانی که اکانت خود را در نوین کلش اگهی میکنند و همزمان در یک سایت دیگر آگهی میکنند و اگر اکانت آنها در وبسایت دیگری به فروش رفت باید به واسط نوین کلش در تلگرام اطلاع دهند که آگهی آنها برداشته شود.
 6. فروشنده بعد از تحویل اکانت باید مدارک لازم را به واسط نوین کلش بفرستید ؛ این مدارک عبارتند از کارت شناسایی ( شناسنامه یا کارت ملی یا پاسپورت ) ،شماره کارت هم نام با کارت شناسایی ، شماره تلفن ثابت و همراه ، یک عکس از قبض گاز یا برق ، لوکیشن ، عکس پاک کردن جیمیل ، عکس پاک کردن داده های کلش آف کلنز و تعهدنامه که باید به صورت دستی بنویسند.
 7. قبل از تحویل اکانت به خریدار اگر اکانت کلش قفل شود مسئولیت آن بر عهده فروشنده میباشد و مجموعه نوین کلش هیچ مسئولیتی در این موارد ندارد.
 8. بعد از معامله در صورتی که فروشنده خللی در اکانت وارد کند یا جیمیل اکانت را عوض کند یا جیمیل را ریکاوری کند فروشگاه نوین کلش مدارک ضبط شده را که فروشنده قبلا فرستاده به خریدار میفرستدو نوین کلش مسئولیتی در قبال اکانت ریکاوری شده ندارد .
 9. وقتی کلن فروشنده به فروش میرسد مبلغ آن نهایتا تا 10 دقیقه بعد از تحویل کلن واریز میشود و مثل اکانت نیاز به تست 24 ساعته ندارد.

قوانین خریداران :

 1. تمامی فعالیت های خریداران به منزله ی قبول کردن این قوانین است.
 2. خریدار بعد از خرید اکانت باید در دسترس باشد و اکانت را در تلگرام تحویل بگیرد.
 3. خریدار بعد از دریافت اکانت به مدت 24 ساعت وقت دارد که اکانت را تست کند و اگر تا این مدت اکانت مشکلی داشت معامله را کنسل کند. اگر یک مشکل واقعی در اکانت باشد معامله کنسل میشود و در صورتی که مشکلی نباشد خریدار نمیتواند درخواست کنسلی معامله را بدهد.
 4. جیمیل و رمز اکانت توسط واسطه از فروشنده دریافت میشود و واسطه با انجام دادن مراحل امنیتی مانند تغییر گذرواژه و قرار دادن شماره خریدار در قسمت بازیابی جیمیل اکانت را به خریدار تحویل دهد.