آموزش کامل سوپرسل آیدی کردن اکانت کلش آف کلنز

آموزش کامل سوپرسل آیدی کردن اکانت کلش آف کلنز

آموزش کامل سوپرسل آیدی کردن اکانت کلش آف کلنز

شرکت سوپرسل برای اینکه نظارت بهتری روی اکانت های کلش اف کلنز و کلش رویال و سایر بازی های منتشر شده داشته باشد سوپرسل آیدی را به این بازی ها اضافه کرد.

قبل از سوپرسل آیدی کاربران با گوگل پلی به بازی وارد میشدند.در این مقاله آموزش کامل اتصال اکانت به سوپرسل آیدی را شرح میدهیم. البته این آموزش در مورد کلش رویال نیز میباشد ولی در این پست تصاویر کلش آف کلنز را قرار دادیم. برای سوپرسل آیدی کردن اکانت کلش رویال نیز به روش زیر عمل کنید.

برای اتصال بازی خود به سوپرسل آیدی طبق آموزش زیر جلو بروید .

اول از همه یک جیمیل برای بازی خود برگزینید که پیشنهاد ما همان جیمیلی است که در گوگل پلی بازی میکردید و روی همون جیمیل اکانتتون رو سوپرسل آیدی کنید .

بعد جیمیل را از تنظیمات گوشی و قسمت حساب ها به گوشی اضافه کنید .

بعد بازی کلش آف کلنز را اجرا کرده و به تنظیمات کلش بروید . در بالای تنظیمات دکمه آبی رنگ ” اتصال قطع شد ” را میبینید که این دکمه مخصوص سوپرسل آیدی اکانت هاست .

روی دکمه آبی زده وصفحه جدیدی باز میشود . در این صفحه 2 گزینه وجود دارد ؛ ثبت نام و ورود به حساب . اولین بار که میخواهید اکانتتون رو سوپرسل آیدی کنید باید گزینه ثبت نام رو انتخاب کنید بعد جیمیل خودتون رو 2 مرتبه در کادرهایی که میده وارد میکنید .

آموزش کامل ورود به بازی کلش با سوپرسل آیدی
آموزش کامل ورود به بازی کلش با سوپرسل آیدی

در این قسمت سوپرسل یک کد 6 رقمی به جیمیل شما ارسال میکند . برای دیدن کد به نرم افزار Gmail بروید و از بالای نرم افزار جیمیلی را که سوپرسل ایدی کردید انتخاب کنید تا نامه های اون جیمیل براتون ظاهر بشن .

بعد اولین پیام مربوط به سوپرسل میباشد که حاوی کد 6 رقمی میباشد . این کد را در بازی کلش وارد کنید .

تبریک میگیم شما به همین راحتی اکانتتون رو سوپرسل آیدی کردید .

مواردی که درهنگام ورود به سوپرسل آیدی به آنها دقت کنید :

  1. وقتی بعد از سوپرسل ایدی کردن بخواهید مجددا وارد شوید در صورتی که بیشتر از 5 بار درخواست کد کنید و کد را وارد نکنید اکانت مسدود خواهد شد و باید حداقل 48 ساعت منتظر بمونید ؛ بنابراین از درخواست کد مکرر بپرهیزید .
  2. به جای جیمیل میتوانید از ایمیل یاهو استفاده کنید .
  3. وقتی اکانتتون رو روی جیمیل دیگری سوپرسل آیدی کردید جیمیل قبلی به کل حذف خواهد شد ولی بهتر است جیمیل قدیمی را برای اطلاعات بک نگه دارید که هنگام قفل شدن اکانت به کمکتان می آید .
  4. وقتی اکانتتون رو سوپرسل آیدی کردید به هیچ وجه بازی خود را به اشتراک نگذارید که سوپرسل به این مورد بسیار حساس است و مثل قدیم نیست که بنویسه یک نفر دیگر در حال ورود به دهکده است ، در این هنگام اکانت شما رو قفل میکنه که باید با اطلاعات بک اکانتتون رو برگردونید .
آموزش کامل سوپرسل آیدی کردن اکانت کلش آف کلنز
آموزش کامل سوپرسل آیدی کردن اکانت کلش آف کلنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.